قوانین ثبت نام در دوره آمادگی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با سلام و وقت بخیر خدمت شما مهارت آموز گرامی

  1. دقت داشته باشید خرید از سایت به منزله تایید قوانین و مقررات خرید محصول اینترنتی مشابه سایر فروشگاه های اینترنتی می باشد که در ادامه به برخی از این قوانین اشاره می کنیم.
  2. در هنگام خرید دوره از سایت حتما قوانین و مقررات موسسه در صفحه خرید را مطالعه بفرمایید و سپس تیک (قوانین را می پذیرم) را تایید کنید.
  3. در هنگام ثبت نام حتما از شماره همراهی استفاده کنید که در دسترس باشد تا برای اعلام اطلاعیه های فوری موسسه از طریق پیامک مشکلی از بابت دریافت پیامک نداشته باشید.
  4. هر کاربر لازم است نام کاربری و پسورد پروفایل خود را داشته باشد و کلیه اقدامات آموزشی را از طریق سامانه خود (یادگیری الکترونیکی مهر) دنبال نماید. بدیهی است که ثبت نام توسط کارشناسان آموزشی و مشاوره ، جنبه راهنمایی و هدایت داشته و کاربر شخصا مسئول استفاده از پروفایل کاربری خود می باشد.
  5. در هنگام ثبت نام حتما تمام اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق ثبت بفرمایید 
  6. در صورتی که روشی غیر از پرداخت آنلاین ، یعنی واریز کارت به کارت ، اقساطی یا چکی را برای تکمیل وجه دوره ثبت نامی انتخاب کرده باشید، لازم است نهایتا تا ۲۴ ساعت بعد در پروفایل کاربری تان در بخش مالی ، صورتحساب های خود را مورد بررسی قرار داده و از صحت تایید آن ها توسط واحد حسابداری مجموعه اطمینان حاصل کنید. صورتحساب ها باید حتما در وضعیت تکمیل یافته باشند، شما شخصا مسئول پیگیری تکمیل فرایند ثبت نامی خود می باشید زیرا در صورت بروز اشتباه در تاریخ واریز ، شماره پیگیری و … واریز شما تایید نمی گردد. از این رو در تکمیل اطلاعات مالی خود دقت کافی داشته باشید و وضعیت صورتحساب را پیوسته از پروفایل کاربری رصد بفرمایید. در صورتی که فیش ثبتی شما تایید نشده باشد با شماره ۰۳۱۳۶۰۰۱۰۷۰-۰۳۱۳۶۰۰۱۰۴۸ تماس بگیرید و علت عدم تایید را جویا شوید.
  7. امکان انصراف از دوره ، پس از شروع دوره وجود ندارد و تنها در صورت بروز شرایط بحرانی و خاص برای کاربر ، با تکمیل فرم انصراف نزد مشاور ، فرم توسط کمیته آموزشی مجموعه مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت نتیجه (قبول یا رد درخواست) به کاربر اعلام می شود. بدیهی است تصمیم نهایی نسبت به شرایط خاص جهت انصراف ، تنها منوط به تصمیم مجموعه در این رابطه و بررسی شرایط بوده و مجموعه تعهدی نسبت به قبول انصراف کاربر ندارد. پس لازم است هنگام خرید توجه کافی نسبت به خدمات خریداری شده مبذول بفرمایید.
  8. در صورت بروز هر گونه مشکل در استفاده از پروفایل کاربری (از قبیل عدم آگاهی از رمز عبور یا ایمیل ، فعال سازی دوره ها و فعال سازی دروس یا …) می توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب با شماره تماس واحد پشتیبانی به شماره ۰۳۱۳۶۰۰۱۰۷۰-۰۳۱۳۶۰۰۱۰۴۸ تماس حاصل فرمایید.