سوالات متداول

در این قسمت می توانید پاسخ سوالات و ابهامات خود را بیابید

آیا می توانم پایان نامه دانشگاهی خودم را به کتاب تبدیل کنم؟

بله، با تمهیداتی که انتشارات دانش پژوهان در نظر گرفته است شما می توانید پایان نامه دانشگاهی خود را با کمترین هزینه به کتاب تبدیل کنید.

آیا کتاب چاپ شده در رزومه علمی و امتیاز مصاحبه دکتری تاثیر گذار است؟

با توجه به این که انتشارات موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان داری مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و تمامی مراحل چاپ کتاب و اخذ مجوز های لازم به صورت کاملا قانونی انجام می گیرد کتاب چاپ شده برای شما داری تمامی مزایای تالیف کتاب می باشد.

برای آماده سازی فایل کتاب از پایان نامه باید چه کاری انجام بدهم؟

در صورتی که شما خود توانایی لازم برای تبدیل پایان نامه به کتاب را داشته باشید می توانید فایل نهایی را در اختیار انتشارات قرار دهید در غیر اینصورت با ارسال فایل پایان نامه انتشارات تمامی مراحل ویراستاری و صفحه آرایی و تبدیل پایان نامه به کتاب را برای شما انجام می دهد.

آیا شما مجوز های لازم برای چاپ کتاب را دارید؟

انتشارات موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان با پروانه نشر کتاب شماره ۱۱۸۰۴ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  تمامی مراحل صدور مجوز و چاپ کتاب را بصورت کاملا قانونی انجام می دهد. شما می توانید با مراجعه به قسمت پروانه نشر کتاب انتشارات دانش پژوهان ، مجوز های لازم را مشاهده نمایید.

به چه دلیل هزینه چاپ کتاب از پایان نامه توسط شما انقدر پایین است؟

انتشارات دانش پژوهان با در نظر گرفتن شرایط شما و به دلیل پایین آوردن هزینه های چاپ کتاب اقدام به ایجاد این ساز و کار نموده است که در این روش تنها تعداد ۵ تا ۱۰ جلد از کتاب شما چاپ می گردد و  هزینه های شما را بسیار کاهش می دهد

تعدا کم کتاب های چاپ شده تاثیری بر اعتبار کتاب من ندارد؟

انتشارات ما با در نظر گرفتن این موضوع و برای اعتبار بخشی به کتاب چاپ شده تیراژ کتاب را ۵۰۰ نسخه ثبت می کند که علاوه بر کاهش هزینه باعث از بین نرفتن اعتبار کتاب می گردد.

انتشارات شما چه تفاوتی با سایر انتشارات دیگر دارد؟

در هنگام چاپ کتب علمی به این موضوع توجه داشته باشید که ناشر مرتبط با زمینه چاپ کتاب تاثیر مثبتی بر اعتبار کتاب شما خواهد داشت. و همچنین در سازکار پیشنهادی ما علاوه برکاهش هزینه ها، امتیاز کتاب برای شما حفظ می شود و شما تنها چاپ اول خود را به انتشارات ما واگذار می نمایید

آیا امکان چاپ تعداد بیشتر کتاب برای من وجود دارد؟

شما می توانید به هر میزان که مورد نظر شماست کتاب خود را چاپ نمایید برای دیدن لیست قیمت ها می توانید به قسمت لیست تعرفه های چاپ کتاب مراجعه نمایید.